Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetném el ezt a...

Hogyan készíthetném el ezt a fegyvert (cosplay téma)?

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan kezdjek neki?Valamilyen ötleteket tudnátok adni?Soha az életben nem csináltam cosplay-t de ezt a fegyvert megcsinálnám.Bármilyen ötletre nyitott vagyok!



2013. szept. 17. 15:34
 1/7 anonim válasza:

na ez egy jó kérdés. xDD

én is csinálnék cosplay-t,de sajna nem vagyok hozzá elég ügyes. :(

ha csinálni nem is tudsz,de azért megvenni megveheted. :)

2013. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerűnek tűnik. Azért mert többnyire csak téglalapokból áll.


A következő kell hozzá:

Téglatestek (fadarabok méretre vágva, nikecell stb)

Gipszes géz

Sniccer

Festék

Fólia


Levágod a testek alakját (főleg a markolat részére figyelj). A testeket befóliázod (hogy ne ragadjon rá a cucc), levagdalod a gézdarabokat, vízbe mártod 3mp-re és ráteszed a testre. néhány rétegben felviszed a gézt. Minden testet külön formázol meg. Kiteszed száradni (ha van napra mert egyenletes lesz, ha nincs akkor ess neki hajszárítóval óvatosan, kb 30-45 perc száradási idő). Ha megvannak és megszáradtak további vizezett gézréteggel össze heggeszted őket, vigyázva hogy ne legyen túl sok vagy túl kevés a réteg (ha sok nem lesz olyan az alakja amilyet szeretnél, ha kevés szétesik). Újabb szárítás. Jöhet a festés, fényes festéket válassz, inkább akril mint víz. Kiteszed száradni.


Tipp: ha nem túl nehezek és ha tudod hagyd a testet a gipszben. Ha nem sokkal jobban vigyázz rá, mert szakadékony.

2013. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ez mi ez? Tőr vagy kalapács vagy pisztoly? :D
2013. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy pisztoly
2013. szept. 19. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor hol a ravasz?
2013. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fegyver fénycsóvákat lő,egyébként gondolattal működik,vagy valami hasonló(esetleg olyasmi,hogy a fegyver tudja maga,mikor lőjjön)
2013. szept. 21. 18:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan összetett. Ez úgy ha a festést nem nézzük akkor kb 3-4 óra és megvan. Fogsz egy nagy hungarocell darabot (eddig 0 ft ha van otthon, ha nincs akkor vagy veszel vagy megvárod míg lesz :/) körülbelül kivágod egy tapétavágóval (50ft) majd szépen elkezded szedegetni és formázgatni egy csiszolópapírral (30ft) amíg olyan nem lesz. Ha sohasem csináltál még ilyet valószínűleg nem fog sikerülni elsőre, de ha van kedved és türelmed meg persze anyagod akkor biztos lesz egy olyan amivel elégedett leszel. Én ezzel a technikával alakítottam ki rengeteg mindent. Pisztolyokat, kard markolatát és egyéb kiegészítőket. Csak az a baj hogy könnyen törik :/ A festés már más tészta. Erre nem elég csak 1 szín, de ha vannak filceid akkor meg lehet próbálni, vagy temperával, de lehet béna lesz :/ én ezeket sohasem használom, de ennek a festésére ha ilyen kidolgozottan szeretnéd akkor nem tudok mást.

Remélem tudtam segíteni. :D

Ui: a hungarocell NAGYON koszol!!!!44négynégy!kecske!!4

2014. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!