Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit válasszak?

Ritaaaaa99 kérdése:

Mit tegyek? Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok 8.-os vagyok, most jön a szakma válsztás ,de sajnos nemtudom eldönteni milyen szakma való nekem. Sok minden képbe jött már, először az ügyvéd szakmát szerettem volna megcélozni de végül kicsit tartok tőle mert túl sok van és mindenki azt mondja az kissé veszéjes legalábbis attól függ azon belül mit szeretnék. Azt is felvetettem hogy csinálok egy éttermet amiben apu receptjeit készíttetem el mivel nagyon jók és ő nem szeretné megmutatni mennyire én pedig szeretek főzni és szeretnék egy üzlet / étterem vezetője lenni tetszik ez az ötlet csak nem biztos hogy megtudok élni belőle sőt kis esélye van. Kérlek segítsetek ! Ti biztosan tudjátok mi manapság a keresett és jól fizető szakma és melyik lenne jó nekem . (Szeretek irányítani, szeretek beszélni, szeretek intézkedni stb.) Előre is köszönöm !

#szakma válsztás #mi illik hozzám
2013. szept. 18. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakácsnak simán elmehetsz! Utána lehet nyitni éttermet és ha jól csináljátok, jól megválasztott helyen, meg lehet belőle élni, hiszen enni kell. De mint mindenhez, ehhez is kell szerencse.
2013. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyvédből már nagyon sokan vannak én szerintem ne válaszd.

Szakácsokat mindig szoktak keresni munkáltatók válaszd ezt.

Építőipar,szerelő,futár,szakács munka amiből van mindig munkahely.

2013. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket !
2013. szept. 18. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!