Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rózsaszín csekk küldésének...

Nicol23 kérdése:

Rózsaszín csekk küldésének ideje!?

Figyelt kérdés
Nekem Budapestről Pilisre szeptember 13-án küldtek 94.000 ft-ot küldtek rózsaszín csekken, ma szeptember 18-a van és ma sem Jött meg!!! Mi lehet a baj? mert ez már nonszensz!
2013. szept. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A rózsaszín csekknek kell jónéhány nap, 13.-a péntek volt, ha munkanapokat számolunk akkor 3-nál tartunk (max 4, ha beleszámoljuk a 13.-át is, de attól is függ mikor adták fel pénteken). Szerintem péntek körül várd, ha a héten sem érkezik meg, akkor kezdhetsz izgulni.

De ha biztos akarsz lenni abban, hogy feladták, akkor kérd el a feladó fél részét a rózsaszín csekkről, szkenneljék be és küldjék el, így megbizonyosodhatsz róla, hogy tényleg feladták-e.

2013. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elnézést nem 13-án hanem szeptember 6-án 10 óra 16 perckor lett fel adva! És ma sem jött még meg!
2013. szept. 18. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az már tényleg nagyon sok idő! Szerintem a feladó menjen be a postára és reklamáljon, kérdezzen rá, hogy hol tartanak, vagy miért nem kézbesítették az összeget, ami nem kevés.
2013. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma bement a feladó a postának a központjába vagy hová, ott egy tudakozványt adott le hogy nézzenek utána! Csak annyit mondtak hogy gyorsan utána néznek! Ez már felháborító mi folyik itt! Nem tudom, ez mennyi időt vehet most ez is igénybe?
2013. szept. 18. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!