Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Mr. Busta tényleg "beszari"...

Ha Mr. Busta tényleg "beszari" akkor Paja G miért nem ment le Esztergomba és verte meg?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 17:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most akkor ki is a beszari? : ))))
2013. szept. 18. 17:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kutyát se érdekli
2013. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott is ráhívta volna a rendőröket. :D
2013. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rosszul tudod öcsém.
2013. szept. 20. 18:19
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
A westendbe is ezt csinálta a nagy gengszter rapper, csak a szája nagy.
2013. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jarj utana a dolgoknak, aztan okoskodj.
2013. szept. 20. 18:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha Mr. Busta olyan fas*a csávó akkor miért csak a haverjaival mert odaállni Paja elé? És miért nem ütötte át a mellkasát ahogy azt a szövegei alapján gondolni lehetett volna? Busta is csak egy csicska a sok közül, egyedül gyáva.
2013. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyha elém állsz akkor szétkaplak..."

Nem kell itt utánanézni semminek

2013. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már meg öcsi, Paja egyedül ment oda Busta meg Escobar -ral meg az egyik AK26 os csávóval... Mi az, hogy valakihez 2 haveroddal mész oda ahhoz aki épp számonkér téged?? Fent van a videó is. Busta nak a zenéit szeretem, de mint ember egy akkora kö**ög, hogy az már nem lehet igaz... Meg menjen le Paja Esztergomba? Aztán Busta akkor kivel megy oda 20 haverjával 1 emberre? Ne röhögtess már..
2013. okt. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Meg azt senki sem tartja érdekesnek, hogy kapott Busta 4 beef et is és egyetlen egy szóval sem válaszolt, sőt facebook -on sem reagált semmire, pedig mint ismerjük, ha valaki egy rossz szót szól rá egyből ugrik, mint egy mérgezett egér... Én is Busta fan vagyok, de bekéne vallani, hogy ő sem valami tökös csávó, csak ezt a szerepet játsza el ennyi. Persze jöhetnek a kifogások, hogy westend meg kamera, de ez eddig még soha senkinek nem volt akadály, nem tudtak volna megbeszélni egy időpontot ahol lebokszolják, pedig Fankát úgy hívta bokszolni annó, de Dopeman ellen sem mert bokszolni, pedig hívták... Nekem ez úgy jön le, hogy aki nála gyengébb fizikailag avval kemény, de aki már van olyan mint ő vagy kicsit erősebb az ellen max. neten kemény, de élőben már nem...
2013. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!