Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretem de nem lehet te mit...

Szeretem de nem lehet te mit tennél?

Figyelt kérdés
van egy gyerekkori barátom akit szeretek azt hiszem pedig nem lehetne.gyerekkorom nagy szerelme egyutt bandaztunk , de sosem mertem elmondani neki az evek alatt. aztan en felnottem mikozben lett egy mese szep fiam egy embertol akit sosem szerelemmel szerettem aki 9 eves, egy parom akivel a fiam miatt vagyok a mai napig. kozben a sracot bemutattam egy buli alkalmaval a hugomnak ,akit szerettem ...elete elso csalodasa lett a srac akirol tudni illik nem eppen a jofiuk tartsasagaba tartozik... ez 5 eve volt.azota tesomnak elettarsa van akit imad. en kint eltem 3 evet kozben londonban a gyerekemmel a parom nelkul. hazatertem de a paromnak minden fontosabb volt nalam. en ismet beszeltem a sraccal. az alkalom ugy hozta megtortent amirol reg almodni sem mertem de bant is a tesom miatt. a baj az ennek masfel eve es maradtunk baratok vagy mik, o akarna tobbet szeret allitolag de hogy kell ezt megoldani igy? teljesen elkeseredtem. a hugomnak sosem hazudtam, ti mit tennetek? lehet eliteltek , de magam se tudom mit tegyek
2013. szept. 18. 21:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!