Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy ilyen osztálytársam,...

Van egy ilyen osztálytársam, nagyon sajnálom, miért jó ez neki?

Figyelt kérdés
Szegény, látszik rajta, ahogy szenved.Súlyfelesleggel küzd, minden órán egyedül ül, senkivel nem szokott beszélni, szerintem nagyon magányos.Amikor valamelyik tanár felszólítja őt, mindenki elkezd ÚÚÚÚ meg FÚÚú-gatni.Én amúgy nem, nagyon sajnálom őt.Szünetekben is egyedül van, és nézelődik.Mindenki csúfolja őt, amiért ilyen, meg azért, mert amúgy sem egy szépség, az arcvonásait tekintve.

2013. szept. 19. 20:01
 1/2 aspikami ***** válasza:
Szerinted ez neki jó? Hát nem. Csak gondolj bele a helyzetébe. Azért nincsenek barátai, mert a többiek ilyenek vele és nem mer senkivel barátkozni. Amúgy fiú vagy lány? Ha akarod menj oda hozzá és beszélgess vele. Hidd el a nagyon sokat fog neki jelenteni. Nehéz lesz neked is, ha barátkozni akarsz vele, mivel a többiek téged is ki fognak nevetni, de te ne foglalkozz velük. Adjon erőt az, hogy csak benned volt elég emberség, hogy odamenj hozzá.
2013. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a végén meg már iskolai mészárlást rendez:) a helyébe én is ezt csinálnám:) remélem megöli azokat akik piszkálják,csúfolják!
2013. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!