Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Zaklatnak az iwiw-en!

Mit tegyek? Zaklatnak az iwiw-en!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám a következő: évekig voltam fent az iwiwen. A volt férjem barátnője zaklat, a magamról rovatban az egész életünket kiteregeti, a férjemtől kapott sms-eket is felrakta.

Már háromszor jelentettem, üzentem a gépháznak is, de nem történt semmi! Meddig várjak még? A gyerekeimet is megszólítja benne. Egy ELMEBETEG A NŐ!

Annyi lenne a kérdésem, hogy az iwiw mennyi idő múlva lép? A szabályzatban egyértelműen le van írva, hogy az adatlap sem tartalmazhat személyeskedő, sértő kifejezéseket.

Kösz a válaszokat.


2009. nov. 5. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is volt, hogy jelentettem nekik, és mindig egy napon belül cselekedtek. Ha eddig nem tették, szerintem már nem fogják...

Likvidáld a csajt!

2009. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
az iwiw lesem szarja az ilyet. Küld el sok ismerősödnek az adatlapja linkjét és mond meg nekik h irkáljanak a képei alá meg üzeneteket neki, és akkor lehet letörli magát az iwiwről és akkor probléma megoldva.
2009. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszerű: törd fel az adatlapjád azt írkálj bele minden hülyeséget.

vagy pedig szerezz egy másik adatlapot azt ő nevével és akkor azthiszik h ő ő

2009. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
küldd be a napiszarnak DDDD aztán ird meg neki, hol láttad, meg másnak is :DDDD
2009. nov. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

15.57-es ez nagyon jó, tényleg csinálj egy adatlapot, az ő nevével, fényképével, és irkálj minden hülyeséget, pl. dolgozom: a volt pasimat lesem, mert még mindig őt szeretem, csak sajnos nős

nem dolgozom: a volt pasim feleségének irogatok

Stb. És jelöld be az ismerőseit, égesd, ha nem ért a szép szóból.

2009. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, némelyiket szívem szerint meg is fogadnám. :) Csak ez nagyon egy kétélű fegyver. A gépház végül is üzent, hogy intézkednek, és így is történt.

Két napba telt, mire eltűnt onnan az a sok szemét. De legalább eltűnt.

2009. nov. 6. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!