Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha be jelentkezek munka...

Ha be jelentkezek munka nélkülibe fizetik a TB-m?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint igen,de nem mennék fölöslegesen : /
2013. szept. 20. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálnak álláskeresőként, akkor igen.
2013. szept. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha regisztrálsz a munkanélküli központban attól még nem jár automatikusan a tb támogatás. Azt az önkormányzatnál vagyis most már azt hiszem járási hivatalba kérheted aztán majd eldöntik hogy rászorulsz e. Ha úgy döntenek hogy igen akkor egy évig lesz tb-d.
2013. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2. vagyok azt még elfelejtettem, hogy ehhez regisztrálni kell a munkaügyibe is és ezzel az igazolással kérheted a támogatást!
2013. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor fölöslegesen mennék ? mert jövő hónap elejére már kéne hogy el tudjak menni a következő ultrahangra : /
2013. szept. 20. 08:09
 5/8 anonim válasza:
Hát az a baj, hogy annak is van egy ideje amíg eldöntik és megkapod róla a határozatot. Szóval szerintem 10 nap alatt nem nagyon lesz meg. Bár megpróbálhatod. Nálunk Miskolcon így megy, lehet más megyében gyorsabb az ügyintézés. De igényeld meg minél hamarabb és max elmész hónap közepén ultrahangra, addigra meg kell hogy kapd ha jár neked. Meg ha ráér addig az ultrahang.
2013. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18 hetesre kötelező el menni. mint 12 hetesen is.Maximum fizetem akkor. de azt hol lehet?
2013. szept. 20. 09:02
 7/8 anonim válasza:
APEH
2013. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj be a helyi NAV kirendeltségre, ott kitöltesz egy nyomtatványt, kapsz csekket, 6660 Ft-ot kell havonta fizetni.
2013. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!