Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? Más is így van...

Ez normális? Más is így van vele? Tegnap volt a tv-ben az aktuális kedvencem, anyum is nézte, majd tett egy nem éppen pozitív megjegyzést a külsőjére, én meg annyira megjegyeztem, és ha visszagondolok arra a mondatra, tök rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Nem tudom, lehet, hogy azért, mert én is azzal a problémával "küzdök", de én nem azt érzem, hogy emiatt. Egyszerűen annyira rosszul esett, pedig nem is nekem mondta. Ez normális?
2013. szept. 20. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha te is azzal a problémával kűzdesz, mint akire a megjegyzést tette, akkor szerintem normális, hogy rosszul érzed magad, hiszen ez olyan, mintha neked is mondta volna. Beszéld meg vele, tisztázzátok.
2013. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mint már írta, én nem úgy érzem, mintha azért akadtam volna ki, egyszerűen azért, mert "megbántotta" azt, akit én kedvelek. Nem magam miatt, miatta.
2013. szept. 20. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is normális, senki sem szereti, ha megbántják azt, akit ő kedvel.
2013. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!