Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hete megkellett volna...

1 hete megkellett volna jönnie, de nem jött meg. Tegnap csináltam tesztet és pozitív lett. Az normális, h már most fáj és görcsöl a hasam? A terhesség miatt van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ez neked most jó vagy rossz hír..??

egyébként az enyhébb görcsök normálisak,de ha nagyon görcsölsz,akkor menj el dokihoz!!

2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó hír
2013. máj. 28. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor jó! gratulálok!!

egy darabig még előfordulhatnak görcsök,meg olyan "mindjárt megjön érzés is"-de ez is normális

2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ebben a cipőben voltam.Sokat görcsölt nekem is a hasam,még néha most is szokott,de jóval kevesebbet és rövidebb ideig. 7.hétben járok :)

Gratula neked !!! :)

2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is gratulálok
2013. máj. 28. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! igen normális, ilyen majdnem megjön érzéshez hasonló általában. Ha erősödik a görcs, és nagyon-nagyon fáj, esetleg vérzés társul, akkor azonnal doki! De tuti nem lesz baj :) csak azért írtam, hogy tisztában légy vele :)Boldog babavárást!
2013. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!