Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szerettek tüsszenteni?

Ti szerettek tüsszenteni?

Figyelt kérdés

Mert én szeretek, és azt hittem, az emberek többsége így van ezzel, de most elbizonytalanodtam, mert a barátnőm szerint meg pont az ellenkezője az igaz. Ezért szeretnék egy kis közvélemény-kutatást tartani.

Ha lehet írjatok nemet és kort is)



2013. szept. 20. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ürügyként használom hogy ne menjek ki a táblához ;) f/17
2013. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hogy a rákba ne jó érzés órán nagyon hasznos hogy ne hívjon ki a tanár meg ha erős fény ér akkor is tüsszentek 17/f
2013. szept. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen,mert a tanáraink nagyon paranoiásak,és mindig megijednek ha tüsszentek/köhögök,mert azt hiszik,hogy jaj,megfáztam! :) Mondjuk tudom irritálni a saját orromat,és úgy mindig tudok tüsszenteni,meg tudok, csak úgy csinálni is,mintha tüsszentenék!

Ja és persze a köhögés a legjobb!Azt nagyon könnyű csinálni,úgy hogy igazából nem is köhögök!

Bár most pont meg vagyok nagyon fázva,és folyik az orrom,köhögök,tüsszögök eleget alapból is,nem kell úgy csinálni! :)

2014. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!