Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párom lakást vásárolt, és...

A párom lakást vásárolt, és egy lány ismerősét, munkatársát is befogadott a lakásba (lakbért fizet neki) de nekem már 2 év után az agyamra megy . Kiszeretném penderiteni. Valami ördögi ötletetek van? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan már megbolondulok mellette, és ezt mondtam is a páromnak, de a válasz az volt h most jól jön egy kis pénz, addig marad amig anyagilag helyre állunk...ok beletörődtem, 2 éve már h együtt lakunk, de már elég...nem csak h a párom exeiről, a céges pletykákról, bmw-ről, pénzről beszél, még cselédnek is néz engem, nem mosogatja el még azt sem amiből ő saját maga kajál, nem takarit, nem vásárol be, azt hiszi hogy ö az atya úr isten...és most már oda jutottunk h inkább nem megyek ki a szobából sem, csak h ne lássam mert idegesit.....ááááá de nagyon...és miatta nem akarom a páromat elvesziteni, szeretem őt, anyagilag tényleg segit az a plusz pénz, de ez már sok nekem,.....ötleteket várok, hogyan csináljam ki ezt a plázacicát....simán elküldeni nem tudom, mert nem az én lakásom, nem nekem fizet:(....

2013. szept. 21. 22:00
 1/1 anonim válasza:
Beszéld meg a pároddal,és a csajjal. Figyelj ha a párod aztmondja nem, költözz haza a szüleidhez. Egy idő után rájön hogy nélküled nem tud meglenni és ki fogja dobni azt a csajt.
2013. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!