Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki az angol...

Hogyan kezdjek neki az angol tanulásba?

Figyelt kérdés
Angolul szeretnék tanulni és nem tudom hogy kezdjem el.Az iskolában már 4 éve tanulom heti 2 órában ami nem sok és nem tudok sokat angolul.15 éves vagyok.Önállóan szeretnék tanulgatni.Szerintetek milyen módszerrel a leghatékonyabb az angol tanulás?(a nyelvi környezeten kívül).Egy középfokú szintet szeretnék elérni.Napi 1 órám lenne az angol tanulásra.Várom a tapasztalatokat,tippeket,ötleteket:)

2013. szept. 22. 16:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Kezdj el angolul filmeket vagy sorozatokat nézni magyar felirattal, olvass angolul akár híreket akár könyvet, vagy vegyél kimondottan egy tankönyvet ami kezdő szinttől taglalja neked az angolt.Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ:)


Várom a további válaszokat.

2013. szept. 22. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magántanár. Ha anyagilag belefér.
2013. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát van kb 200 ezer ft-m magántanárra.Csak nem szeretném elpazarolni,mert olyant is halottam hogy önállóan is meg lehet tanulni.De ha nagyon szükséges akkor természetesen rááldozom.
2013. szept. 22. 17:07
 5/6 anonim válasza:
48%

Én szeretek angolul Youtube videókat nézni, teljesen mindegy, hogy milyet. Nincs időm filmet nézni és így gyorsabb.

A [link] oldalon rengeteg hasznos feladat van.

Az Oxford Bookworms könyvsorozat is sokat segít. Egy könyv 800 Ft körül van és kezdőtől középfokig különböző nehézségi szintjei vannak.

Ha vannak rokonaid/ismerőseid akik jók angolból néha beszélgess velük.

Én is 15 éves vagyok, így tanultam meg angolul, idén nyelvvizsgázok.

Persze egy idő után kell magántanárhoz vagy nyelviskolába járni, mert anélkül szinte lehetetlen megtanulni a nyelvtant.

2013. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen:)
2013. szept. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!