Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan üzleteket,...

Ajánlanátok olyan üzleteket, ahol kedvező áron lehet vásárolni 14-18 éves korosztály számára ruhákat?

Figyelt kérdés

Általában a környezetünkben lévő TAKKO, C&A, H&M, New Yorker és kínai üzletekben szoktunk vásárolni.

Azonban a 6-10eFt-os pulóver és a 3-5eFt-os póló árak nem igazán "kedvezőek" számunkra. Ráadásul nagyon ellentmondásos a ruhák méretezése és szabása is..., amik nem veszik figyelembe a tinik/serdülők változó alkatát, stb.

Örülnék, ha esetleg ajánlanátok egyéb beszerzési lehetőségeket. Köszönöm előre is.



2013. szept. 23. 09:36
 1/2 anonim válasza:

H&M

C&A

F&F

2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia

ezek vannak főleg amiket leírtál.

Én nagyon szeretem a Háda nevezetű márkás turkálókat, világmárkák is megtalálhatók, 2000 forint körüli áron, Én Atmosphera kabátot vettem 3000 foritért(rákerestem az eredeti ára 18000 ft volt) semmi baja azt is el tudom képzelni hogy soha nem is volt senkin.

2013. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!