Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim hazugnak...

Az osztálytársaim hazugnak néznek, pedig igazat mondok! Mit csináljak, hogy higyjenek nekem?

Figyelt kérdés

Egy pár információ rólam mielőtt mesélni kezdenék: Lány vagyok 11 éves hamarosan 12.


Valamiért fáj a lábam tesin futás után. Az orvos adott felmentést egy egész hónapig. A lábam már úgy egy éve így van de eddig tesiztem és tűrtem. Most már gondoltam elegem van szólok anyának, hogy vigyen el az orvoshoz. Elmentünk és adott nekem október 18.-ig felmentést. Amikor a többiek meglátták hogy nem tesizek, akkor máris kérdezősködtek én meg persze elmondtam az igazat, mert ha nem mondom el akkor meg azért fognak pletykálni rólam. Akkor ott tartottam, hogy elmondtam nekik az gazat. Ők meg elkezdtek magyarázni ott nekem hogy "Nekem is fáj a lábam mégis tesizek!" vagy "Nekem meg a hasam fáj mégis tesizek!" amikor ezeket hallottam úgy döntöttem elmondom nekik a teljesen teljes igazságot. Szó szerint ezt mondtam nekik: "Az igazság az, hogy ha futok akkor elkezd fájni a lábam nem tudtom mitől. Már ez van egy éve de nem tudom miért... Én nem vagyok olyan mit ti! Lehet hogy nektek is fáj valamitek, akármitek, de én nem bírom ki!" Erre meg elkezdenek piszkálni hogy - persze egy éve! Nagyon szeretsz hazudni igaz? Még az orvosnak is képes voltál hazudni és a tanárnak is! Ezt már a tesi tanár sem fogja bevenni! - És azért is még naponta megkérdezik, hogy miért nem tesizek, amikor pontosan tudják hogy miért. És naponta eljátszák ezt velem nem tudom miért...


Nem tudom hogy koptassam le őket vagy hogy hogy vágjak vissza nekik... :'( :( Szüleimnek tanároknak nem akarok szólni mert azzal vagy csak leégetném magam vagy csak azt mondanák, hogy ne figyeljek rájuk. De az lehetetlen!!! Ma még az ellenőrzőmet is képesek voltak kivenni a kezemből, hogy megnézzék az igazolást. Pedig már mutattam nekik!!! :( :'(



2013. szept. 23. 14:34
 1/10 anonim válasza:
13 éves lány vagyok :) nem tudok nagy igazságot mondani, de a legjobb ha szólsz a szüleidnek. Én visszavágnék nekik,de az én vagyok. Azt mondanám: Ha nektek fáj a lábatok,mért nem szóltok? Gyávák vagytok? És mért nem bírtok békén hagyni? Mi bajotok van velem? Te orvos vagy,vagy mi, ezt nekem az orvosom is megmondta,hogy fáj a lábam. Ez nem segít rajta, de én ezt tenném...tudom hogy nem helyes,de nálad csak ez szerintem a végső eset legyen. Nem biztos hogy jó,ha vissza szólsz nekik.
2013. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát... tahók, de majd kinövik, a lényeg, hogy nem kell tesizned

az igazat megvallva engem jobban izgat a lábfájásod.. nem épen normális a dolog... mi fáj rajta? csípő, combcsont, térd, lábszár, boka, lábfej? csont vagy inkább izom? tompán fáj, vagy belenyilal? mennyi ideig tart? pihentetésre milyen gyorsan múlik?

érte valamilyen trauma? (törés, ütés, zúzódás, ficam stb..)

mindkét lábadnál, vagy csak az egyiknél?

lúdtalpad van?

bármilyen rendellenesség gerincen, csípőn, vagy lábon?


ha meg nem hiszik el, ő bajuk... barátokat ne közülük válgoass!:)

2013. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eredetileg egy olyan furcsa nevű testrészem fáj, hogy Achilles vagy valami ilyesmi és nem történt vele semmi érdekes mindkét lábamnál de még nem volt olyan, hogy egyszerre mind2-nél. nincs lúdtalp és semmilyen rendellenesség sincs tudtommal

És köszi mindenkinek :) Máris jobb :)

2013. szept. 23. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Achilles a görög mitológiában az a nagy ember, akit az élet vízében fürdettek meg, és ezért sebezhetetlenné vált, de a fürdetés közben a sarkánál fogták, és ezért az az egyetlen gyenge pontja.. a trójai csatában (tudod, a falovas) azthiszem egy Hector nevű fickó nyillal sarkon lövi, és Achilles meghal:D


hátul a sarkad fölött, a bokád mögött van egy függőleges egyenes.. na, az az Achilles ín, tested legerősebb ína, és azthiszem a térdedig felmegy hátul


ha nem fáj, akkor nyújtsd, amit úgy tudsz, hogy állsz egy fallal szemben, két kézzel előre megkapaszkodsz a falban, és az egyik lábadat jól hátrarakod... annyira, hogy pont ne tudd teli talppal lerakni a földre, csak a sarkad nem tud hozzáérni a földhöz.. óvatosan, lassan, de majd érezni fogod:) próbáld ki, hogy fáj e a nyújtása!:)

2013. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

leírva nem biztos, hogy érthető, kerestem egy képet hozzá:P

[link]

nagyjából így.. kinek mennyire kényelmes hátralépni, próbálgasd:) de csak lassan!


szóval próbáld ki, és írd meg, hogy fáj-e! vagy jó érzés? vagy mit érzel

2013. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. szept. 24. 12:48
 7/10 A kérdező kommentje:
áu :D ez inkább fáj
2013. szept. 24. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kassan, ovatosan csinaltad es nem rangattad, akkor az bizony gazgeza, ha faj:/

nem akarok veszmadar lenni, de lehet erdemes lenne nem csak haziorvoshoz menni, hanem ortopedushoz is menni.... bar lehet, hogy azt a haziorvos tud csak beutalni...

ha jol ertem, mar vagy egy eve faj... akkor bizony az 1 honap felmentes nem fog sokat erni... gondolom a nyaron nem futottal onszantadbol, ha egyszer faj..

szoval lehet meg kene nezetni... lehet csak valami randulas ami nem gyogyult meg, de lehet, hogy valami komolyabb! Az Achilles letfontossagu a jarashoz, nem szabad nem komolyan venni! Gondolom a haziorvos nem foglalkozott vele tul sokat...


Ragd anyud fulet, hogy csak nem jo ez igy... ha kell, mondd azt, hogy sima menesnel is faj, akkor komolyan veszi es elvisz

vilagitsak at, tapogassak meg, merjenek rajga, mittudomen, de ne hagyd, hogy egy sima faslizassal elkuldjenek a fenebe! Sajnos az ortopedusok idonkent eleg nemtorodomek, de ne hagyd annyiban!


es kitudja, ha kiderul miez, talan az osztalytarsaid is elhiszik:)

2013. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére most már voltunk orvosnál és azt mondta, hogy az összes súlyom a sarkamra megy ezért sarokemelőt ajánlott. Moost azt hordom, nem tudom, hogy beválik e-, majd kiderül, és még azt is mondta, ha október 18.-ra nem javul, akkor ortopédus :/ Hát most komolyan nem tudom mi lesz... :/
2013. szept. 30. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!