Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért van az hogy az osztálytár...

Mért van az hogy az osztálytársaim mindig kinevetnek ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

mindig mikor elmondom nekik hogy ki tetszik nevetnek és piszkálnak vele. Ha valaki nekem szerelmet vall és elmondom a barátnőimnek akkor azzal is piszkálnak.Mondjuk hogy ha elsétál mellettem akkor mindig mondják hogy :uu oda nézz!

És ezzel az a baj hogy leégetnek , és EZ 7.OSZTÁLY . Soha senkin nem nevettem azért hogy ki tetszik , de engem mégis kinevetnek. Szerintem egy 13 évesnek nem igy kéne viselkednie. Hogy mondhatnám el nekik hogy ez nem valami jó viselkedés?


2013. ápr. 17. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el nekik, ilyen egyszerű.
2013. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt irod, hogy midig kinevetnek amikor szerelmes vagy. Ez azt sugalja, hogy gyakorta vagy szerelmes, hiszen ' mindig' kinevetnek. Es ha gyakorta vagy szerelmes az azt jelenti, hogy nem is vagy szerelmes csak bejon egy hapsi, vagy a rossz nyelvek eppenseggel ribancnak tartananak.
2013. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. kommentelő igazad van és félre irtam mert általába helyesek de nem vgayok minden pasiba szerelmes...talán csak 1 szer voltam
2013. ápr. 18. 22:04
 4/4 anonim válasza:
A szerelem egy olyan dolog amit nehéz meggátolni:P Sajna pedig elkéne!
2013. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!