Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az ciki ha a...

Elvira15 kérdése:

Szerintetek az ciki ha a pasim előtt sminkelem magam? Vagy az teljesen normális dolog? Nem néz hülyének?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tőle kérdezted már mit gondol róla?

miért nézne hülyének? hát a pasid...

2013. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 éénvagyok válasza:

Kedves Elvira!


Először engedd meg, hogy elmondjam, milyen szép neved van! :-)


A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy abszolút nem ciki a fiúd/aktuális barátod előtt sminkelni magad.


Valószínűleg úgyis kimész a fürdőszobába, nem hiszem, hogy utánad osonna. :-) - ha mondjuk ez kellemetlen a számodra -.


Engem már elég sok pasi látott sminkelni reggelente, én azt vettem észre, hogy eléggé szeretik nézni. :-D


kicsit betegen hangzik, de jah. :-))


Meg azért valószínűleg ez nem olyan, mint ami sok helyen terjed, hogy a nők smink nélkül és sminkkel, felismerhetetlenek kb, hanem valószínűleg ugyanolyan vagy smink nélkül is, mint azzal együtt, nyilván kicsit nőiesebb lesz az arcod tőle, egy-egy vonásod jobban kiemeled, de azért drasztikus változás csak nem történik.


Szóval nem értem, miért lenne kellemetlen.


Remélem erről az oldalról voltál kíváncsi a kérdéseddel, és akkor talán tudtam segíteni. :-)


Szia,


Vivien / 22 /

2013. okt. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!