Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A T- mobilnál mindig kötelező...

A T- mobilnál mindig kötelező a mobilelőleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni a T-mobilnál egy előfizetéses telefont (Huawei ascend P6) a teljes ára 107 ezer ft körül van. Érdeklődés szintjén bementem egy üzletükbe hogy mégis mik szükségesek egy teljesen uj előfizetésnél és ezzel nemis volt gond csak azzal hogy mobilelőleget kellene fizetnem ami 60.000 ft lenne. Az még hagyuk hogy szerintem elég sok előleg ez..na mindegy a másik pedig hogy rengeteget érdeklődtem és sokan mondták azt hogy ők is teljesen uj előfizetők voltak és nekik nem kellett előleget fizetni pedig a telefonuk ára sem volt sokkal kevesebb mint amit én szeretnék. Az lenne a kérdésem igazából hogy ez minden T üzletben másképp megy vagy mindenhol ugyanigy kérni fognak előleget ?

2013. szept. 23. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!