Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy ien korán...

Gazdag Tomi kérdése:

Hogy lehet hogy ien korán jött a jézuska szentreggel?

Figyelt kérdés
mi tavaly korán reggel felkeltünk feldísztettük a fát és kimentünk a szobából anyukám főzött én wc-ztem és mire kijöttem (akkor 9:00) bementem a szobába és ott volt a sok ajéndék
2013. szept. 24. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
xDD
2013. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért sietett, mert látta, hogy bukásra állsz magyarból. Megsajnált, s gyorsan vitt neked egy könyvet, amiből meg tudod tanulni. Mit tettél vele? Bele sem lapoztál. Igaz?
2013. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem könyv volt és 5ös vagyok magyarból
2013. szept. 28. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a tanár hülye, hogy ilyen helyesírásra 5-öst ad.
2013. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, hogyan jutott ez a kérdés eszedbe így szeptember közepén. Jézuska nagyon elfoglalt karácsonykor. Kezdjük azon, hogy valahogy meg is kellene születnie. Nagyon fontos, ha nem születik meg, nincs karácsony. És miután ezzel végzett, szopikázik gyorsan egy kis tejecskét. Tudod milyen sok buta gyerek van a vliágban még rajtad kívül? El sem tudsz addig számolni. Mindenhova vissz valamit, s az rengeteg cím ám. Nem ér rá órákig egy címen lebzselni. Na ezért olyan gyors, mint a villám.


Az én ajándékom:


Hogyan lehet az, hogy ilyen korán jött a Jézuska szent reggel? (Kérdésem: ez meg mi a csuda? Ezt a szókacsolatot nem ismerem.)

Tavaly mi korán reggel felkeltünk, s feldíszítettük a fát. Kimentünk a szobából. (Nahát, nem jöttem volna rá.) Anyukám főzött, én vécéztem. Amikor bementem a szobába – úgy kilenc óra körül – már ott volt a sok ajándék.

(Jó kis munkamegosztás. Jézuska cipekedik, anyukád főz, te meg…)

2013. szept. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak azért írtam így mert kapkodtam meg a gépet ne hasonlítsd össze a nyelvtannal
2013. szept. 30. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!