Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közmunkán vagyok a szerződésem...

Közmunkán vagyok a szerződésem juli 1-dec 31-ig van! Okt 15-én elakar külden közös megegyezéssel! Mi van ha én ezt nem irom alá mert dolgozni akarok dec 31-ig? Okot nem talál amiért elküldjön a munkámat tiszt végzem minden reggel munkára megjelenek.

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod alá es kész. Bontás fel a munkaltato a szerződést, ha akarja, de o nem fogja.
2013. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közöltem vele hogy nem írom alá erre ő azt mondta hogy meg lehet őt szivatni de jövőre nem vesz fel dolgozni! Na akkor most merre???
2013. szept. 26. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, kozmunkara az onkormanyzat kozvetit ki, ugyhogy nehez lenne nem felvennie, csak ijesztget. Ne irj ala semmit. Mondd meg neki, hogy ha problemaja van veled, akkor forduljon az onkormanyzathoz.
2013. szept. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!