Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HELP! Mit legyen érettségi után?

HELP! Mit legyen érettségi után?

Figyelt kérdés

Az a hatalmas nagy bajom,hogy most vagyok 12.es és még csak halvány elképzelésem sincs a világról és arról,hogy én mi akarok lenni. Bevallom féltem eddig ebbe belegondolni,de mostmár szinte rettegek. Annyira nincs ötletem.

Elég jól tanulok a matekot kivéve. Érdekel az egészség,a pszihológia. Nagyon szeretek az emberek lelkével foglalkozni,de pl fogyatékos gyerekekkel nemtudnék elleni mert annyira nagy sajnálat van bennem,hogy nem menne. Aktív vagyok,energikus, pozitív gondolkodású ,empatikus

Segítsetek! ÖTLET?



2013. szept. 25. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Úristen, 12 évesen ezen pánikolsz? 16 vagyok, jövőre faktokat kell választanom és halvány gőzöm sincs, hogy mit csináljak...
2013. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem 12 éves,hanem 12.-es.
2013. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
NEM 12 éves vagyok-.- hanem VÉGZŐS TIZENKETTEDIKES!
2013. szept. 25. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,hát én nemtom,hogy itt csináltam-e anno, de vmi ilyet kitöltöttem, pöttyök voltak ott, és abba a fehér pöttybe kellett a fekete pöttyöt tenni, ami leginkább jellemző rám.

[link]

Rámentem párra:D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nemtom am,hogy ez volt-e az:$

2013. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!