Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angliaban talalok elelmiszerip...

Gery92 kérdése:

Angliaban talalok elelmiszeripari diplomaval munkat?

Figyelt kérdés

Elelmiszeripari tehnikus a vegzetsegem es pek szakmam is van,de tapasztalatom nincs mert nem tudtam elhelyezkedni.

Szerintetek talalnek munkat angliaban, valamelyik vegzetsegemmel? Es hol? legyszi azt is irjatok meg hogy melyik varosban.



2013. szept. 25. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Találni találhatsz. A kérdés az hogy angol nyelvtudás van-e. Ha igen, akkor nem lesz gond a munkakereséssel.
2013. szept. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az angol nyelvtudasom eleg jo,de meg gyakorolom adig mig kimegyek. Edig kozep halado xinten vagyok. Milyen szint kel a vegzetsegekhez. Es melyik vegzetseggel tudnek elhelyezkedni? Es menyi penzert?
2013. szept. 26. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Az angol nyelvtudasom eleg jo,de meg gyakorolom ADDIG MÍG kimegyek. EDDIG kozep halado SZINTEN vagyok. Milyen szint KELL a VÉGZETTSÉGEKHEZ. Es melyik VÉGZETTSÉGGEL tudnek elhelyezkedni? Es MENNYI penzert?


Az ékezeteket nem is vettem figyelembe, gondolom az ok,hogy nem magyar a billentyűzet.

Diplomás ember létedre írhatnál helyesebben is..

De a kérdésedre a válasz.

Angliában nem kérnek nyelvvizsgapapírt. Mindegy hogy te felsőfokú vagy középfokú angol nyelvvizsga papírral rendelkezel. Senkit nem érdekel. A lényeg, hogy tudj kommunikálni. Értsd mit kérdeznek, mondanak, tudj kérdezni, válaszolni.. Ha valaki alapfokú angol tudással erre képes akkor van esélye állást találni. Ha valaki felsőfokú nyelvvizsgájával képtelen megszólalni, akkor nem kap állást.. ennyi. A kommunikáció a fontos.


Nemrég volt hirdetve pék állás a helyi tesco-nál. Kezdő órabér 8,80 GBP volt. Ez elég jó fizetés ha kezdőbér.. Ha jól végzi a munkáját és a tesco átveszi az ügynökségtől (tőlünk) akkor természetesen több pénzt is fog kapni..

Élelmiszeripari technikus állás még nem volt nálunk. De ez nem jelenti azt hogy nincs. Én kisvárosban élek, itt nincs, de Anglia hatalmas ország, valahol tuti keresnek erre is ember. A tapasztalatom azt mutatja, hogy technikusi állások olyan 9-10 GBP /óra bért kapnak, ami szintén emelkedhet ha az adott cég átveszi..

2013. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat :-)
2013. szept. 26. 21:37
 5/9 A kérdező kommentje:
A diplomaimat at kell forditassam angol nyelvre?
2013. szept. 26. 22:39
 6/9 A kérdező kommentje:
ja es erdelyi magyar vagyok
2013. szept. 30. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod, hogy elfogadják akkor minden iskolai végzettségről szóló dokumentumot érdemes honosítanod.
2013. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akor forditassam angolra a diplomaim?
2013. okt. 1. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Akor forditassam angolra a diplomaim?


szerinted a tegnap 20:18 as válaszadó mit írt?? Diplomás létedre értelmezhetnéd a válaszát..

Gyengébbek kedvéért. Igen, honosítanod kell, vagyis angolra kell fordíttatni.

17/L

2013. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!