Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy átlagos emberélet alatt...

Egy átlagos emberélet alatt kb. max hány forintot lehet elinni, úgy, hogy nem döglesz bele? (Még, lent. )

Figyelt kérdés
Tehát elélsz mondjuk 60 éves korodig. És mondjuk vegyük alapul, hogy 18-20 évesen kezded. És persze nem állandóan 100 éves francia pezsgőt iszol. Nyilván nem erre vagyok kíváncsi, akkor a határ az ég. De mondjuk márkás whiskey belefér néha. Na. Szerintetek???

2013. szept. 25. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Jézusom. Konkrétabban nem tudnád feltenni a kérdést?

Egy olyan sincs, amivel fixen lehetne számolni, ezért mondjuk legyen 1 millió ft-tól 5 milliárdig.

Még egy idióta buta értelmetlen kérdést sem tudtok feltenni normálisan?

2013. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél papírt és ceruzát és számolj!
2013. szept. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te egyáltalán miért jössz ide "válaszolni"? Lehet, hogy nem vagyok tisztában a szeszesital árakkal. Lehet, hogy érdekelne olyanok véleménye, akik egyáltalán isznak, velem ellentétben. És végképp nem tudom, hogy a máj kinyiffantásáig mennyire tolható ki a határ. Ilyen "válaszadók", kérem, kíméljenek!
2013. szept. 28. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Még te vagy felháborodva?

Ha egy kicsit belegondolsz, akkor a kérdésedet nem igazán lehet megválaszolni konkrétan, csak úgy saccperkábé. De ezt te is ki tudod számolni, ha használnád a kis agyadat.

Már ott kezdődik, hogy "vegyük alapul, hogy 18-20 évesen kezded"... Az a két év nagyon is sok, ha mondjuk naponta 100 0ft-ot iszol el..

Gondolkozzál már légyszíves...

2013. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Továbbra sem erre vagyok kíváncsi, amit te tudsz előadni, hanem beszélgetni szeretnék a téma kapcsán másokkal, akik esetleg szintén érdekesnek találják. Akár sacc per kábé alapon, akár együtt megvitatva, hogy mit lehet alapul venni. Természetesen most már járt neked a lepontozás is.
2013. szept. 30. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Sacc per kábét írtam az első hozzászólásomban...

Köszi a lepontozást, hatalmas tragédia történt... lehet mindjárt kiugrom az ablakon, mert lopontoztak gyakori kérdéseken... vagy inkább elkezdek inni... ja ez lesz.. aztán majd 60 éves koromba elmondom, hogy mi van.. akkor már legalább lesz kézzel fogható tapasztalat...és megkapod erre az életbevágó fontos kérdésedre a választ :D na pá

2013. szept. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hm. Szerintem a Yahooanswers és ennek magyar klónja az egyik legjobb dolog, ami az interneten történik. Kár, hogy annyiszor megjelennek és belepiszkítanak ilyen trollok, mint te, akik azt gondolják, hogy majd ők felülbírálják, hogy mi a jó kérdés, és mi a rossz kérdés. Ki tudja - mert valami más miatt frusztráltak, mert túl sok idejük van, mert próbálnak, de nem tudnak válaszolni, és ezért a kérdezőt hibáztatják(?)... Szomorú. Gáz. Nincsen olyan, hogy rossz kérdés. Szerencsés vagyok, hogy nekem ezt már kisgyerekkoromban megtanították az iskolában. És úgy látom, szerencsére a többség tudja ezt.
2013. okt. 1. 12:55
 8/11 Phoney ***** válasza:

Az átlagos "nem döglesz bele" mennyiségre nem igazán ismertek megbízható számok, de átlag férfinál napi kb. 5 italt (korsósör, felesrövid) tippelnék, amivel 60-ig még ki lehet húzni, más kérdés, hogy milyen állapotban.


Ha jó árakkal számolunk (italker), akkor italonként átlag 200 forintból már (egészségügyi szempontból) minőségi italt lehet venni. Így a mai árakkal 40 év alatt 14,5 millió forint lenne, ha nem volna infláció és ilyenek. Persze van, aki kétszer ennyivel is élne 60-ig (6 millió), és még drágább, ha kocsmában iszol, vagy ha valamivel jobb minőséget akarsz.

2013. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:
Ja, a 6 milliót véletlenül felejtettem ott, úgyértem 29.
2013. okt. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Akkor ez elenyésző töredéke a lottóötös nyertes vagyonának, amit az alkoholizmusára fog költeni...

2013. nov. 16. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!