Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Svájcban tud érvényesülni egy...

Svájcban tud érvényesülni egy olyan ember, akinek van egy középfokú angol nyelvvizsgája és 4évet tanult németül, de az nem megy vmi jól?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
xd én pont ilyen vagyok. hát van olyan munka ahova mondjuk elég az angol, keress egy ilyet és majd közben megtanulsz németül is. előbb vagy utóbb mindenképpen meg kell tanulnod németül úgyis ha ott akarsz élni huzamosabb ideig.
2013. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így van...
2013. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is pont ilyen vok ill vtam, csak a 4-et cseréld le 10-re :) .. Mostmár kopott az angol,német jobban megy, szóval jahh...


Lehet boldogulni, egy speciális szakértelemmel és angollal, nagyobb cégeknél szerintem, illetve informatika területén, esetleg banki munkánál.


De ha mosogatni szeretnél, biztosan nem :( Óriási a konkurencia az ilyen munkákra és itt is van vmennyi munkanélküliség..

2013. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ha nem tudsz jól németül és vagy franciául akkor elég kevés esélyed lesz svájcban. attól függ, melyik régióba szeretnél menni? ha dél akkor ott az olasz nélkül meghalsz. svájcban 4 hivatalos nyelv van, és elég kevesen beszélnek jól angolul, azt tapasztaltam. munkakeresésben a német vagy valamely másik hivatalos nyelv tudása elengedhetetlen.
2013. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt elfelejtettem írni, hogy bizonyos területeken keresnek angolul vagy egyéb nyelveken beszélni tudó szakembereket, de nem mindenhol beszél angolul a főnök, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. a svájci jobban szeret a saját nyelvén beszélni és ezt el is várja.
2013. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!