Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leforditaná nekem...

Valaki leforditaná nekem németről magyarra ezt a kis szövegrészletet?

Figyelt kérdés
Die Kartoffeln schälen und in Salzwasser kochen. Kartoffeln abgießen und zerdrücken. Wieder auf die Kochplatte stellen und das Ganze mit Butter und Käse aufschlagen, bis es schaumig ist. Mit gebratenen Speckscheiben servieren.
2013. szept. 27. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt dobta ki a fordító:)))



A burgonyák lehámlanak és sózott vízben főznek. A burgonyák özönlenek és lökdösődnek. Megint a sütés-főzésen vegyél fel tevést és ostort az vajjal és sajttal egész, amíg ez habzó. Sütött szalonnával a lemezek szolgálnak.

2013. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt dobta ki :S es hat nem tudom hogy most akkor hogy ertelmezzem xd
2013. szept. 27. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

a férjem segitett,bár ő sem teljesen perfekt németből,viszont kint dolgozik.

Szerinte:


A burgonyát sós vízben meg kell főzni és vajjal,sajttal habosra törni/keverni és szalonna csíkokkal tálalni!:)


Másik forditó is hasonlóra forditotta :)

2013. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
..és még azt mondja,hogy a vajjal és a sajttal vissza kell rakni a tűzhelyre ott kell keverni,feltörni amig eléred a megfelelő állagot:)))
2013. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ és a segítséget.::
2013. szept. 27. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!