Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van két kérdésem mindkettő...

Linivivi kérdése:

Van két kérdésem mindkettő szórakozáshoz tartozik és már több napja feltettem de semmi válasz miért nem válaszol rá senki?

Figyelt kérdés

általában a kérdéseimre 2-3 órán belül szoktak válaszolni

de ennek a kettőnek 3 napja semmi

talán rosszul küldtem el vagy senki nem tud rá válaszolni nagyon egyszerű kérdés


2013. szept. 28. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna a megjegyzésben megismételni a kérdéseid. Így nem lehet eldönteni,miért nincs válasz.
2013. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:
A válaszolók is csak emberek. Lehet, hogy nem jól tetted fel a kérdést, és nem volt kedvük éppen kibogozni. Vagy nem jókor tetted fel a kérdést, és mire jöttek volna válaszolók, addigra már „elsüllyedt” az újabb kérdések alatt. Vagy éppen csak peched volt. Esetleg olyan dolgot kérdeztél, amire az éppen online válaszolók nem tudtak, vagy nem akartak válaszolni.
2013. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.kérdés:Van egy lovas játék neve:imagine champion rider hol tudnám megvenni?

2.kérdés:Tudnátok valami jó grafikájú,érdekes lovas játékokat lehetőleg magyarul de nyelv mindegy,nem online-ra gondoltam hanem megvehetőre

Köszii

2013. szept. 28. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

1. [link]


2. Nem tudok.

2013. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!