Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! A szőke hajú, barna...

Lányok! A szőke hajú, barna hajú v. a fekete hajú fiúk jönnek be jobban? És milyen színű szemmel?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszi! ;)

2013. szept. 29. 14:13
1 2
 1/18 anonim válasza:
Barna, kék! :)
2013. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 AeonFLUX ***** válasza:
43%
Fekete barna vagy zöld szemmel.
2013. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 AeonFLUX ***** válasza:
43%
fekete haj*
2013. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
hát ha valakinek barna haja van és kék a szeme az nagy előnyben van:D de mondjuk ha barna haja van és kék szeme de nagyon csúnya (külsőleg,belsőleg) annak semmi esélye nincs.:D Inkább az a lényeg,hogy az arca milyen és,hogy milyen a személyisége:D.
2013. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem a sötét hajú (barna vagy fekete), barna szeműek jönnek be a leginkább.
2013. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. szept. 29. 14:31
 7/18 anonim ***** válasza:
4-es jól leírta a helyzetet, nekem is barna hajam van kék szemekkel, de máshogy meg csúnya vagyok szóval ilyen ez:D Mondjuk belsőleg nem vagyok csúnya sokak szerint, sőt.Csak b*szhatom, hogy milyen jó vagyok belülről meg milyen szép szemem meg milyen nagy farkam van, ha mindenki maradandó mentális sérülést szenved ha rámnéz.
2013. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Lehet,hogy csak te látod ezt így,nem?:)
2013. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7 Jaj te szegény... :P És még szerény is vagy! ;) Nem csoda hogy mindenki bír! :D ^^

Amúgy nem fiú vok csak kíváncsiak voltunk a bnőmel h kinek mi tetszik! Köszi a válaszokat! ;) Meg egy kis versenyt(?xD) is csináltunk h kinek az ideálja tetszik a többieknek jobban.. én nyertem! ^^ xP Amúgy a kék szem olyan szép… lehet h azért tetszik annyira mert nekem is az van! :D :P

2013. szept. 29. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, a hétköznapokban egy nagyon is visszahúzódó, csendes személyiség vagyok, szóval ez az irónia, hogy szerény vagyok, nem igazán állja meg a helyét.
2013. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!