Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphatnék így munkát?

Kaphatnék így munkát?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.van fültágítóm(48mm),piercingem(septum,cheek,angel bites,snake bites,ínyfék,2 köldök),pink hajam,tattom(mellkasomon 3 zombimuffin,zombifagyi a csuklómon,diamond a fülem mögött).+rajzolom a szemöldököm.

Lehetne így munkám? És milyen leszek ha öreg leszek?



2013. szept. 29. 14:34
1 2
 1/14 anonim válasza:
Sötét szórakozóhelyeken vagy bányában mindenképp.
2013. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szellemvasútnál vagy cirkusznál próbáld.

Öreg korodban a hús és a bőr elporlad, csak a csontok és a fém piercingek maradnak meg belőled.

2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet h tényleg csak a csontom marad mivel hogy 45 kg vagyok:3
2013. szept. 29. 14:49
 4/14 anonim válasza:
De sok rosszindulatú ember van...Figyelj szerintem kaphatsz munkát viszonylag sok helyen ha jó a magaviseleted..:)Jó egy lehet,hogy nem mindenki nézi majd jó szemmel a külsődet de nem is kell az ilyenekkel foglalkozni.:) Hát nem lehet előre tudni,hogy milyen leszel öreg korodban...:)Még az is lehet,hogy jól fog állni majd öregként is.;) :)
2013. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszolónak:)
2013. szept. 29. 15:04
 6/14 anonim válasza:
Igazán nincsmit!:D Sok sikert,hogy találj munkát.:)
2013. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. szept. 29. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze kaphatsz munkát. Ráadásul elég sok területen. Mondjuk ügyvéd, szociális gondozó vagy politikus szerintem nem lehetsz. :D Bár a kinézetedből gondolva nem hiszem, hogy vonzana ez az irány. Egyébként azt azért leírhattad volna, hogy milyen pálya érdekel.
2013. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy öreg nőn eléggé nevetségesen festenének ezek most. De, hogy 40-50 év múlva, hogy reagálnak erre majd az emberek azt nem tudja senki.


Bizonyos munkakörökből alapból kiestél ezzel (élelmiszeripar pl) mert ott ilyeneket nem viselhetsz. Persze ha kiveszed akkor már igen, de mivel nem erre irányul a kérdésed így gondolom munka idején is hordani akarod ezeket.

De munkát lehet találni így is, ha van megfelelő végzettséged.

2013. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) és sikerült munkát kapnom:D fodrászként:)+itt egy kép rólam hogy jobban láthassatok xd: [link]
2013. szept. 29. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!