Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy összesen hány év munkaviszonyom van? Még nem állok nyugdíj előtt. Kategóriába sorolás szempontjából fontos?

Figyelt kérdés
Kategóriába sorolás szemponjából lenne fontos.Eltnt egy pár papírom.Több munkahelyem is volt.Van amelyik megsznt azóta,illetve 250km-re "átköltözött".Régebben le lehetett kérni,de most semmi erre vonatkozót nem találok!Kérlek segítsetek!!
2013. szept. 29. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A rózsszín könyvbe pont ez szerepel.

Legalábis nekem rózsszín. Mindenesetre az a könyvecske, amit minden munkahely kezdetén elvesznek, a végén visszaadnak. Abba be van írva, hogy hol és meddig dolgoztál.

2013. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*rózsaszín
2013. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de pont ez a problémám,hogy a legtöbb helyen újat adtak!!Nem tértem erre külön ki,de ezért írtam,hogy van ami eltnt.
2013. szept. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!