Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyar nyelvet akarok a HTC...

Szabika1983 kérdése:

Magyar nyelvet akarok a HTC Wildfire-re? Programok telepítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem volt nagyon még okostelóm, kérlek segítsetek... Magyar nyelvet akarok a wildfire-re, android frissítést, és még egy kis segítséget! A középső gombot ha nyomom, akkor nem kell a kijelzőnek világítania? Csak a felső be/kikapcsoló gombbal. A nagy szívfájdalmam, hogy nem találom a menüben sehol, hol lehet elérni a memóriakártyát... Telepítenék progikat, másolnék zenéket, filmeket, de felteszem és nem tudom megnézni hol a tartalma... :( A progikat (,apk) meg abszolút nem :S Köszönöm a segítségeteket!



#htcwild
2013. szept. 29. 18:20
 1/2 Feke88 válasza:

Ha alapból nincs magyar nyelv a beállításokon belül, akkor a Play Sore-ban keresd meg a MoreLocale2 nevű progit és abban Custom Locale-nak állíts be magyar nyelvet. Label: Magyar, alatta a másik kettő HU és HU.

Sok Androidos mobilban alapból nincs filekezelő, hogy ne tudj belematatni olyan file-okba, amibe nem kellene belepiszkálnod. Szintén a Play Store-ban keresd meg az AndroZip nevű alkalmazást! File kezelő és kicsomagoló program is egyben. Azzal egyből telepíteni is tudsz .apk-kat.

2013. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eddig megvagyok! :) A rootolást nem tudom még sajna... azt mondták érdemes, mert elég lassú :S És a középső gombot még mindig nem tudom, miért nem világít a teló, hogy legalább az időt meg tudnám nézni :S
2013. szept. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!