Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anyum megkérdezte mit kérek a...

Anyum megkérdezte mit kérek a 18 ik szülinapomra? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, aki mindent szeret csinálni kivéve a focit.

Szabadidőmben vagy a haverokkal vagyok(inkább hétvégén)vagy filmet nézek, zenét hallgatok(metál), játszok valamit a gépen. Szerintetek mit kérjek, hogy hasznos is legyen meg minden?

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2013. szept. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzért?
2013. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, azt nem tudom...közepes értékben(nem egy autóra gondolok) azt öröklök a nagyszüleimtől, az ők régi kocsijukat megkapom. Szóval valami egyéb, ami hasznos, és még örülne is neki egy 18 éves fiú.
2013. szept. 30. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Metallicás kotont:D


komolyabb választ sajnos nem tudok adni, pedig gyakorlatilag én is ugyanezeket csinálom... csak én már 15-6 éves korom óta úgy kapok ajándékot, hogy megmondják a pénzkeretet és levásárolhatom.. ha nem vásárlom le, akkor megkapom a pénzt:D mára ez már ott tart, hogy meg se kérdezik mit akarok, csak adnak egy ötöst :D

2013. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Énis erre gondoltam, hogy pénzt kérek, amiből azt veszek amit és amikor akarok.
2013. szept. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!