Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szeretnek az emberek egy...

Mit szeretnek az emberek egy bunkó, nagyképű, káromkodó lányban?

Figyelt kérdés
van egy osztálytársam, tavaly új lány volt. szerintem nem szép, de vékony és balettozik, éppen ezért megtetszett pár fiúnak, az egyik össze is jött vele. az osztályból rajtam kívül max 1-2 ember nem bírja csak. nagyképű, feltűnési viszketegsége van, bunkó. ha valaki valamit nem tud, ráüvölt, hogy mekkora gyökér. ha valaki nem csinálja meg amit a tanár kér, ráüvölt, hogy mekkora tuskó. két mondatot nem tud csúnya szó nélkül elmondani. sokat gondol magáról. sok mindenkit kibeszél elég hallhatóan. akkor mégis miért szereti mindenki? nem tudok jó tulajdonságot mondani rá, pedig már 1 éve ismerem... oké, aki tényleg a barátja, az biztos jobban ismeri, mint én, de akikkel csak 1-2 szót vált hetente, az miért szereti? mit lehet kedvelni egy ilyen lányban? fiúk, nektek tetszene egy ilyen? lányok, ti barátkoznátok egy ilyennel?
2013. okt. 1. 18:56
 1/2 anonim válasza:

lány:hát figyelj én biztos nem barátkoznék ilyen lánnyal

mások azért barátkoznak vele mert azt hiszik hogy menőbbek lesznek

2013. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hmm, ez igaz lehet! :)
2013. okt. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!