Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pedagógiai asszisztens 46 nap...

Pedagógiai asszisztens 46 nap szabadság és MINIMÁLBÉR?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Papíron 46 nap jár, de a munkahely rendelkezhet az időd egy részével, vagyis kötelezhet, hogy ügyeleti napokon bejárj.

Én úgy tudom, hogy már magasabb a fizetés a minimálbérnél. Az asszisztenseknek 2015 januárjában rendezik a bérét.

2013. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Magasabb? Mennyi?

Nekem egyáltalán nem magasabb. Szívesen fogadok bármilyen információt. Előre is köszi:))

2013. nov. 6. 16:50
 3/7 anonim válasza:
Mikortól illet meg minket pedagógiai asszisztenseket a pótszabadság ?
2013. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

amikortol elkezdessz dolgozni. idoaranyosam kiveheto

minimalbert kapsz? :-/

2013. nov. 29. 07:33
 5/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, a garantált bérminimumot kapják egyelőre a ped. asszisztensek (idén ez 118000), és talán 2015. szeptemberétől lépnek be az életpályamodellbe... már ha belépnek...talán... A 46 nap pótszabadság tavaly szeptember 1-jétől jár nekik. Ez biztos.
2014. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
életpályamodellbe akkor lépnek, ha óvónői diplomája van, de ped.assz-ként alkalmazzák...
2014. márc. 1. 08:46
 7/7 anonim válasza:
Az mit jelent, hogy be kell járni ügyeleti napokon? mi van ha nem?
2014. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!