Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki az ebay oldalt?...

Ismeri valaki az ebay oldalt? Hogyan lehet innen rendelni? Mennyibe kerül egy-egy termék postaköltsége?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 21:38
 1/1 anonim válasza:
100%

Sokan tudnának a kérdésre válaszoni a gyk-ről, de az a probléma, hogy minimum minden másnap felteszi valaki ezt a kérdést, és nem túlzok. Mág mindenki megunta, hogy minden nap ugyanazt válaszolja az aktuális "ki az az ebay" kérdésre.

De akkor én most válaszolok. Rendelni úgy kell, hogy regisztrálsz ebayen, paypalen, az utóbbira küldesz pénzt vagy társítasz hozzá bankkártyát és már ebayezhetsz is. Hogy mennyibe kerül egy termék postaköltsége az természetesen attól függ, hogy mi a termék. Van sok ingyenes kiszállítás, így a kínaiak többsége, de oda van írva a termék ára alá.

Amúgy az internet tele van ebay elmagyarázó oldalakkal csak légyszives írd be googlere, és ha valamit akarsz kérdezni gyk-en nézd meg hogy nem te vagy-e a sokszázadik aki pontosan ugyanazt kérdezi.

Ha van valami konkrétabb problémád írj nyugodtan, mindenkinek segítek aki ír, nem vagyok olyan kritikus mint ez az üzenet csak ma döntöttem úgy, hogy már elegem van :)

További szép napot

2013. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!