Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bongot 18 alatti személy vehet?

Bongot 18 alatti személy vehet?

Figyelt kérdés
Rendelni 18 alatt nem lehet elvileg,családtag nevére meg nem tudom lehet e úgy,hogy ne tűnjön fel nekik. Ha egy konkrét ilyen boltba megyek személyesen,ott sem vehetem meg?

2013. okt. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy önmagába törvénybe ütközik 18 év alatt, de ettől még lehet, hogy kiadják.
2013. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Làtam boltot ahova ha nem vagy 18 be se engednek,de viszont van olyan bolt is ahol lazàn elagyàk neked,keresnikel ennyi az egèsz.Vagy csinàlj hàzilag az nem nehèz.
2013. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Westend Amsterdam shop, én a napokban ott fogom megpróbálni, szerintem kiadjak, vettem ott mar mast is... :)
2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Westend nincs a közelben :S De ha pesten járok majd megpróbálom,bár lehet addigra már rendelek vagy valami home-made bongot összehozok.
2013. okt. 28. 21:54
 5/6 anonim válasza:
akkor ezek szerint nem illegális a bong ?
2013. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy üvegtárgy önmagában miért lenne?
2013. dec. 14. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!