Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy tytan b2-4 5,5mm-es...

Vettem egy tytan b2-4 5,5mm-es légpuskát és össze vissza hord mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
lövök egyet vele és ahhoz a lövéshez képest 10 centivel felé v alá megy össze vissza szor mi lehet a baja? a lőszer amit adtak hozzá elég gagyi lehet ki kéne próbálnom valami minőségibb lőszert?

2013. okt. 2. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom milyen távolságra lősz, de elvileg 10m-re még pontosnak kell lennie a puskádnak.

Ha használtat vettél, akkor érdemes a csövet ellenőrizni, nem lötyög-e, és jobb lesz ha valamilyen jobb (pl: Gamo kb:1500Ft) lőszerrel próbálkozol.

Persze lehet még az irányzéknak is gondja, érdemes ezeken a dolgokon végigfutni, ja és feltámasztva is próbáld, ne csak kézből...

2013. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bősze Vilmos válasza:

Helo!

nekem is volt egy ilyenem, ritka rossz egy fegyver. nekem volt h a csöve meghajlott és össze-vissza mozgott! Az ereje pedig 1 hónap alatt "elment". nem nagyon tudtam vele semmit csinálni, amúgy erre a fegyverre mindenki csak panaszkodik.

2014. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 andante válasza:

"Meghajlott a csöve!"

Nem hiszem el!!! Ilyet még csak le is írni, nem tiszta emberre vall!?!


Lötyöghet a cső rögzítő csavar, de az irányzék sem lehet pontos!

"Össze - vissza" biztosan nem hord, félre,....lehet!

Vadászboltban meg oldják a problémát!

Nekem is van ilyen puskám, be kell állítani és jó!

2016. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A puska azóta sem jó, régi vadászpuskám távcsövét szereltem fel rá úgy is össze vissza hord. Valószínűleg az a probléma, hogy ez egy rossz kínai gyártmány ne vegyetek ilyen légpuskát érdemes egy kicsivel több pénzt rá szánni és venni egy normálisat.
2018. jan. 23. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy ilyen kínai fost, alsókarost és lehet hogy én fogtam ki jót de ez teljesen rendben van még. A dugattyú retesz elég balesetveszélyes újratöltéskor, ebben ne bízzon senki mert lecsaphatja az ember ujját. A huzagolását szokták elcseszni azért hord pontatlanul. Láttam már olyat hogy több helyen bele volt marva a csőbe, ami nem látszik kívül az nincs is gondolja a kínai munkás.
2021. máj. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!