Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tökéletes túlélőjármű?

Mi a tökéletes túlélőjármű?

Figyelt kérdés
"világvége" esetére? Milyen szárazföldi járművet választanátok? Hogyan szerelnétek fel? Természetesen reális anyagi kereteken belül.
2013. okt. 3. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami ultraerős páncéllakókocsi, amibe lenne egy pótmotor, és egy nagy benzintank.

Lenne benne mozgásérzékelő (úgy kb. 15 méterig érzékelne), ha mozgást érez fölkelt engem, lenne benne egy rejtett részen fegyver, lenne egy élelmiszer és víz tároló szekrény, esetleg egy rakétavető a tetején :D.

2013. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez a világvége típusától függ... pl özönvíz esetén bäszhatod a páncélost:D erre az esetre én a légpárnásra gondoltam:P

de ha zombi-meteor-világháború srtb... típusú világvége, akkor ja, páncélos teherautó:D


mindenképpen nagy raktér, tartalék alkatrészek, szerszámokkal, víztartállyal, víztisztítóval, élelemtartalékkal, fűtéssel, nagy ruhákkal, egy gitárral, két pakli franciakártyával, és nem utolsó sorban egy bozótvágó késsel vagy valami kardszerűvel

2013. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!