Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívják Ríviai Geraltot...

Miért hívják Ríviai Geraltot Blaviken mészárosának, és egyáltalán miért utálják a ríveket Andrzej Sapkowski művében?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 10:41
 1/5 A kérdező kommentje:

najó, nagy olvasottak, köszi a választ:D

újraolvastam a köteteket és rájöttem, köszönöm mindenkinek! -.-

2013. okt. 6. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Hú rég olvastam a könyvet... Azt hiszem a második könyvben van... A városban egy nő, meg a társai meg akarnak ölni egy mágust, aki elbújt egy toronyba és ki akarják csalni. Az indítékát már nemtom. Na mindegy, szóval Geralt megvédi a mágust és kári a lányt, hogy ne tegye. Le is fekszenek egymással ( így akar rá hatni a lány, hoyg segítsen neki a mágus megölésében ) viszont Geralt az után sem engedi, hogy bántsa, asszem a barátja és kéri a lánytól, hogy menjenek el a városból örökre, mert nem akar bajt, csakhogy nem megy el, csak azt hazudja és éjszaka ki akarják nyírni a mágust, remélve, hogy Geralt nem jön rá a tervre, viszont megtudja és megöli mindet. Ezáltal hívják mészárosnak. A ríveket viszont nemtom miért utálják annyira O.o
2014. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ugye ezért hívják mészárosnak? Már annyira nem vok benne biztos, de kíváncsi vok *-*
2014. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Witcher első èvad első rèsz. Nèzd meg
2020. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sorozat legjobb jelenete, ami az egyik legjobb harci jelenetsor, amit eddig sorozatokban láttam. Kár, hogy csak egy részben volt ilyen lendületes és erőteljes a gyilok.
2021. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!