Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay eladó mit írt angolul?...

Ebay eladó mit írt angolul? (lent)

Figyelt kérdés

I recommend you that you check at your local POST office if they have a parcel for you as it often happens that the postman doesn't leave any delivery notice in the mail box


Ezt nem értem ilyet lehet csinálni? hogyan? köszönöm a segítséget



2013. okt. 5. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyet lehet csinálni? Hogy bemész a postára és rákérdezel? Még ha hagyott is a postás értesítőt, lehet rossz helyre dobta be (a miénk képes rá sajnos) vagy véletlenül kidobtad valami szórólappal együtt. Egy próbát mindenképp megér.
2013. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ:) Ezt hogyan lehet megkérdezni? bemegyek a postára? (szegedi vagyok) és hova megyek? mit kérdezek? az ilyet lehet szombaton?
2013. okt. 5. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Na a mi postásuk a király, mert egy csörrentéssel jelzi, ha van valami és megbeszéljük hogy kihozza-e vagy nem, mert pl sokszor ajándéknak szánom a rendeléseket pont azoknak akik otthon vannak de ez szerintem megint csak postásfüggő, nem lehet vele beszélni, hogy hozott-e valamit vagy sem?... Jó ez a telefon dolog elég személyes de nekünk ez már nagyon sok éve működik, bevált, neki sem kerül semmibe, és nem kerül visszaküldésre semmi, ő sem szaladgál feleslegesen a csomagokkal, szerintem valamit találj ki és beszéld meg vele. Persze mindenképp menj be érdeklődni. .... van, amikor 6 hétre érkezik csomag, szóval ezt s figyleembe kell venni. De erről nem írtál, szóval előfordulhat hogy még ott sincs.
2013. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az eladó részéről ez csak egy kedves javaslat volt, hogy nem árt ha érdeklődsz a postánál hogy nem érkezett csomagod, mert sokszor a postás nem jelzi, nem hagy üzenetet.

Nincs ebben semmi gond. Az eladó nem tudhatja hogy Magyarországon milyen szokások vannak a postánál.

Mi a gond ezzel? Szépen bemész a postára és megkérdezed..

2013. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon jó neked:). A mi "postásunk" (belvárosban lakunk van vagy 2-3 felváltva) nem túl kedves. Pedig még kap borravalót is kap. Szóval sokat rendeltem és olyan 9 rendesen ki is jött vagy átadta szomszédnak... aztán kicsit morcosnak látszott a 10.nél már értesítőt dobott csak be és ez az utolsó 3 nem jött meg ( ezért olyan félelmem is van hogy direkt szenyózik, vagy eltette, és a szomszédnak odaadta téma sem tetszik nekem mi van ha valaki elrakta? szabad neki ilyet egyáltalán?D:) Amúgy aug.28 volt a posta feladásának dátuma csak tudjátok hogy 45 nap van amíg lehet nekik szólni úgyhogy nyitottam ügyet, de mind3 csak terelget. Még nem volt ilyen gondom szóval most ideges vagyok...
2013. okt. 5. 14:02
 6/9 A kérdező kommentje:
"ilyet lehet csinálni" nem az eladóra értettem hanem maga a posta után érdeklődésre :)
2013. okt. 5. 14:03
 7/9 A kérdező kommentje:
*pedig még borravalót is kap
2013. okt. 5. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Postan voltal mar? Tessek bemenni a postara, addig ne nyitogass semmi ugyet, mert lehet, hogy a postan figyel az osszes csomagod, csak a postas bacsi genyo es nem hagyott neked uzenetet. Tobbszor kerdezz ra a postan, ha komolytalannak tunik az alkalmazott, akkor kerd a fonoket. Ne engedd, hogy egy legyintessel elintezzenek, hanem koveteld hogy menjen be a raktarba es alaposan nezzen korul (vagy mittomen hol taroljak az ilyen cuccokat).

Ha tutti, hogy a postan nincs, akkor fordulj az eBayhez!


A budapesti postas nem hogy uzenetet nem hagyott a rokonaimnak, hogy csomagjuk erkezett, hanem siman visszakuldte nekem "kezbesithetetlen" felirattal. Ugrott a 35 dollaros postadij, amit fizethettem ujra es kuldtem a cuccot megint.... de legalabb visszajott a csomag es nem nyelte le...


Menj be a postara!

2013. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem voltam péntekig várni akartam, de rendben holnap bemegyek akkor. Csak nem hinném hogy egy 17 évest komolyan vennének mikor kérdezősködik :/ de megpróbálom mindenképp
2013. okt. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!