Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek csináljak újat?

Mit tegyek csináljak újat?

Figyelt kérdés
Paypalon az van ,hogy magyarban lakom ,de nem szlovákiában minden cím irányíto szám ház szám jol van meg adva kivéve ,hogy nem vagyok magyar és nem tudom be állítanni arra ,hogy szlovákiában lakom mit tegyek?

2013. okt. 5. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl kezdd azzal, hogy ujra fogalmazod a kerdest, mert nem ertem, hol vagy???


Egyebkent mindegy is:)


Amelyik orszaggal eloszor letrehozol egy Paypal szamlat (pl. Magyarorszag) akkor orokre az marad az orszagod. A cimet, hazszamot valtoztathatod, de az orszagot nem.


Ha utkozben elkoltozol (pl. Szlovakia), akkor uj Paypalt kell letrehoznod azzal az orszaggal, ahol elsz es ahol a bankszamlat nyitod.


Banki biztonsagi okokbol nem engedik megvaltoztatni az orszagot, ugyanis a Paypal szamlad ossze van kotve a bankszamladdal, ami orszaghoz kotott.

2013. okt. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!