Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tanároknak hiányozni fognak...

A tanároknak hiányozni fognak a diákok?

Figyelt kérdés
Tudom hülye a kérdés..De idén ballagok,és arra gondolta,hogy vajon csak nekem fognak hiányozni a hülye fejeik,vagy azért hagyunk bennük valami nyomot? Van egy tanár akivel folyamatosan gyilkolásztuk egymást..idéntől már nem tanít mert új tanárt kaptunk (de attól ő még a sulinkban van) szóval nem voltam vele mindig túl kedves..de azért kötnek hozzá emlékek és most kezdett el igazán hiányozni..hiányzik az az idióta képe..szóval fogunk nekik is hiányozni? vagy nekik csak egy ugyanolyan pótolható osztály leszünk mint a többi?és aztán jön egy új osztály,és el is felejtenek minket..Régebben nagyon odáig voltak értünk hogy milyan jók vagyunk..a legjobbak..azóta az oszt.magatartása rosszabb lett (de az összetartás még mindig hihetetlen)..

2013. okt. 5. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En ballagas utani evben mikor vsszamemfem a gimibe talalkoztam az ofovel es kb nagyon padlon volt a Kopaxz.... tiszta szotlan volt... allitolag a fanitasa sem voot olyan lelkes, mint anno neku k volt, pedig o aztan beleelimahat a franciaba, az tuti:D

emlekszem, mikor 7.esek voltunk (hatosztalyos gimi) elso francia lran bejott es egy szot sem mondott magyarul... mi meg pislogtunk, elvegre az eletben nem beszeltu k meg franciaul.... es amikkr nem ertettuk a "majom" szot, nem mondta el magyarul, hanem felugrott a tanari asztalra es ott ugralt mint egy hulye... most meg csak feladatlapokat ad, esetenkent magyarorszagszeretlekeznek franciaul, de allitolag a regi enjehez kepest tiszta depi...

szoval vannak tanarok, akiknek nagyonis hianyozni fognak a diakjaik, plane ha a sajat osztalyarol van szo... bar nyilvan, valtozo, az oregebb ganarok mar megszoktak az ilyenfajta "szakitast"

2013. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Békéscsabai vagy?!XD Én is 8.os vagyok,szerintem a tanárok azért ritkán felejtenek el egy osztályt,főleg ha nem vagytok szürke kisegerek...:DD Mi se..:XXDD 14/L
2013. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok békéscsabai :DD miért?:)
2013. okt. 16. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy pontugyanilyen tanárom...:))
2013. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!