Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párom hozott nekem cigaretta...

Párom hozott nekem cigaretta töltőt. Hogy a fenébe működik?

Figyelt kérdés

Golden Gate gyártmány. A cigaretta hüvely nme akar rámenni, vagy béna vagyok, nem tudom, de az ideg ki ver, mert egy darab cigit nem tudok vele gyártani.


Én vagyok a hülye, vagy mi van?


2013. okt. 5. 22:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Rákerestél a youtubon a "cigitöltő" szóra?


https://www.youtube.com/watch?v=Kgw6jI9DzMQ

2013. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt láttam, de nekem nem ilyen van! Pont ezért vagyok elkeseredve.
2013. okt. 5. 22:41
 3/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy arra kicsi csőre nem tudom a papírt rárakni, mert kunkorodik ezerfelé, és nem húzza be, miért is húzná, mikor semmi nem rögzíti.
2013. okt. 5. 22:45
 4/27 anonim ***** válasza:
Dobj fel róla egy képet, úgy könnyebben tudnánk segíteni.
2013. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ja, és ha nagy nehezen ráaplikálom, akkor utána nem kitolja, hanem begyűri a papírt.


Talán elfelejtettem írni, én vagyok a nő, és alapesetben férfiakat megszégyenítő műszaki érzékem van, pont ezért nem értem, ez miért nem megy.

2013. okt. 5. 22:50
 6/27 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ok, töltök fel képeket.
2013. okt. 5. 22:51
 8/27 A kérdező kommentje:

Fotók, bocsi, hirtelen ilyen sikerült:


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 5. 22:57
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a @6-osnak is, de nekem nem elektromos van, és higyjétek el, első körben a Youtube-on néztem szét, nem a GYK-ra írtam. Nme szoktam itt kérdezni, ha a Google-lel tudok megoldást találni.
2013. okt. 5. 23:03
 10/27 A kérdező kommentje:
Régóta dohányzom, sajnos. Nme a nikotin vágy hajt most, cigim van, normál bolti bőven, csak nem tudom elviselni, ha valami nem sikerül.
2013. okt. 5. 23:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!