Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a cigiszagot...

Hogyan tudom a cigiszagot eltüntetni a hajamból?

Figyelt kérdés

Bővebben annyi, hogy még ha nem is cigizek, ha valami kocsmában vagy akár bárban vagyok, a cigifüst belemegy a hajamba és a cigiszag nagyon zavar, mikor próbálok elaludni.

Hosszú hajam van szóval elég macerás lenne minden nap mosni.

Valami ötlet / tipp?



2013. okt. 4. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából sehogy.

Mármint gyors megoldás nincs, max elfedni tudnád vmi parfüm félével.


Sajnos ez ilyen. Beleivódik mindenbe, ruha/bőr/haj...

2013. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kocsmában, bárban odabent tilos a dohányzás, a szabad levegőn pedig annyira nem lehet olyan a hajad...am sampon
2013. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Parfümök nem igazán fedik el, már próbáltam és egyébként nálunk bárokban / kocsmákban lehet bent is dohányozni (Nem Magyarországon élek).

Azért köszi a tippeket! :)

2013. okt. 6. 02:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, számomra is meglepő volt, hogy pl. Ausztriában cigit csak Tabakban lehet venni, viszont az éttermekben úgy füstölnek, míg más kajál, mint egy kémény. Gátlástalanul pöfékelnek, míg más kajál.
2013. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!