Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Miniinth...

Mennyire megbízható a Miniinthebox.com?

Figyelt kérdés
Rendeltetek már onnan?
2013. okt. 6. 18:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
én most találtam rá erre az oldalra és nagyon tetszik, hogy olcsó, viszont bennem is felmerült, hogy mennyire lehet megbízható..mindenesetre nem merek rendelni onnan.
2013. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
én is most néztem, szerintem a férfi ruházat alatti termékek elárulják, hogy valószínűleg minden kínai, (már az ázsiai modellekből ítélve.) Én inkább attól tartok, hogy nagyon gagyi dolgok lehetnek, azért olyan olcsó.
2013. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bearn válasza:

Helo, én is kicsit kételkedtem, de azért rendeltem. Nincs velük semmi gond. 15-30 napot írnak, kb tartják is (20 napra hozták nekem). Mivel csak egy néhány fülbevalót rendeltem barátnőmnek, buborékfóliás borítékban a postaládába ki is szállították. Remélem segítettem a válaszommal.

További szép napot.

2013. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hamster88 válasza:

Sziasztok!


Én rendeltem tőlük ékszert...az egyikről kiderült 1 hét után!, h nincs raktáron..majd kb. 1 hónap múlva elküldték, azóta sem érkezett meg. A másik pedig 2 hónap múlva jött meg és totál össze volt törve, de nem is volt nagy kár érte, mert halál gagyi volt :'( persze az e-mailokra nem válaszoltak.

2014. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én imádom,sokmident rendeltem már onnan:ékszereket,órákat,falmatricákat telomhoz illetve gépemhez dolgokat!

Minden rendeben megérkezett!

2szállitási mód van:

Normál 10-20 munkanap +- pár nap alatt kiszállitják és ingyesen

Gyors 3-5 munkanap és fizetős!

2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
lehet kérni postára a csomagot, ha nem tudom átvenni személyesen? vagy ez hogy működik?
2015. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Az előbb panaszkodtam de épp ma jött meg a hátlapom. kb. 25 nap de feleannyiba kerül mint itthon.
2015. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod átvenni személyesen,tehát nem vagy otthon és sima boritékba kapsz valamit,ami nem ajánlottan jön,azt berakják a postaládába! Ha ajánlottan kapod,vagy olyanba ami nem fér bele a postaládába akkor hagynak értesítőt h ekkor meg akkor átvehető
2015. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
December 5-én rendeltem 3 db telefontokot, ki is fizettem előre - hát ez volt az utolsó, hogy egy ilyen fostalicska oldalban megbízom, mert a mai napig nem kaptam semmit. És ami a legidegesítőbb, hogy semmiféle ügyfélszolgálat vagy bármi hasonló e-mail cím és elérhetőség nincs! A rendelésemnél a reklamációra sem válaszolnak.... tanultam belőle
2016. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig van ügyfélszolgálat! Amúgy jó ha tudod,h itthon ülnek a csomagokon a posták
2016. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!