Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Mert magyar...

Kapi0714 kérdése:

Velem van a baj? Mert magyar vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Suliba vagyunk kint a folyosón egyik haverommal, oda jön vagy 6-7 cigány gyerek, és el kezdenek kötöszködni/beszólógatni, aláznak lefele a sárga földig, lökdösnek, holott nem is néztem rájuk még csúnyán se, meg semmi bajon nincsen velük, miért és mivel érdemeltem ezt ki?

Esküszöm nekem semmi bajom nincsen a cigányokkal... De ez azért már sok!

Az lesz hogy legközelebb mikor éppen az államat próbálja megütni el töröm a kezét! Na arra mit fog lépni vajon? Neki ugyan ez vissza fele hogy esne? Hogy sok magyar oda megy és el kezdik b_szogatni?!

Mi a rákért csinálják ezt? Most ők ettől keményebbnek érzik magukat?

Na erre válaszoljatok!



2013. okt. 6. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A cigányok olyanok akiknek teljesen normális, ha kötözködnek, mert ilyen a fajtájuk. Vigyázz!! Ha eltöröd a kezüket, akkor még az iskolából is kicsaphatnak, de egy pofont nyugodtan adhatsz, de a legjobb ha jelented az osztályfőnöknek vagy az igazgatónak.
2013. okt. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.!
2013. okt. 6. 20:18
 3/6 anonim válasza:
100%
sulin kívűl ba.d szét őket csak csoportba jampik egyedül becsicskul az összes. vagy ha van egy ismerősöd akinek fekete autója van mennyetek ki hozzájuk cseppet be fognak sza.ni!!! már volt rá példa :D
2013. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez se rossz ötlet, gondoltam már rá... az autó téren is van ismerősöm :D Kösz:)
2013. okt. 7. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják ezt, mert ők a legnagyobb rasszisták, minden népet utálnak, sőt a saját népükön belül is utálják a másik cigány csoportot..(romungrók az oláhcigányt, stb)
2013. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És szerintem legbelül tudják ezt,hogy irtó gáz a viselkedésük(nem véletlen,hogy a népszámláláson is sokan nem vallják magukat cigánynak), de nem változnak meg már csak azért se...
2013. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!