Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudok menni Los Angelesbe...

Ki tudok menni Los Angelesbe Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Sziasztok hát a kérdésem az lenne,hogy szeretnék kimenni Los Angelesbe gimnáziumba angol alapszintűm megvan és és a középszintűt készülöm lerakni és 4-5- ös tanuló vagyok az lenne a kérdésem hogy lehet e valami esélyem kijutni vagy ha kitudok menni hogy meg ha egy linket tudtok küldeni akkor megköszönöm! Jövőre végzek általános iskolába köszönöm a választ! 13/F

2013. okt. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt kéne egy jó gazdag szülő, aki otthonról pénzel, másrészt pedig kéne egy zöldkártya.
2013. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pénz nem akadály de mi ez a zöldkártya dolog?
2013. okt. 7. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jó tanuló vagy, hogy a manóba tudtad ezt a kérdést így kiírni? Tele hibával. Csak azt ne mond, hogy telóról vagy.

Két rokonom is volt kint egy-egy évet. Családoknál voltak, azok biztosították az ellátásukat. Iskolába együtt jártak a helyiekkel, azonos feltételekkel.

Megpróbálom megtudakolni, hogyan jutottak ki, de ma erre nem lesz módom. Remélem más tud közben hasznos választ adni.

A zöldkártyás válasz nem volt az.

2013. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát jó tanuló vagyok csak nem tudom ilyenkor feleresztek :) Egyébként nagyon köszönöm!
2013. okt. 7. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:
ha beszélsz angolul, mert gondolom beszél máskülönben nem járna ilyen a fejedben hogy angol anyanyelvűekkel járj egy osztályba azonos feltételekkel. szóval ha beszélsz angolul, google-z ki egy Los Angeles-i középiskolát és hívd fel a titkárságot. A zöldkártya nem kötelező, mivel nem letelepedni akarsz kimenni hanem tanulni. Regisztrálnod kell az ESTA-ba, konzulátus intézi a többit. Ha van rá pénzetek jó ötlet, bár drága lesz. Én egyetemre mentem az Államokba, igaz nem Los Angelesbe, hanem Bostonba. Elég drága dolog volt.
2013. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
barátnőm (szerelmem) is oda megy csak ő most 10-dik osztályba jár. és persze hogy beszélek angolul és nagyon szeretnék kimenni csak nem találok iskolát ahova lehet menni külföldi ként! :/
2013. okt. 18. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most is kiengedsz éppen? Egy mondatot nem írtál még le helyesen. Kétségeim változatlanok.
2013. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!