Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most fogok menni gimnáziumba,...

Most fogok menni gimnáziumba, milyen füzeteket kell vennem?

Figyelt kérdés
Már most megszeretném venni a füzeteket, mert nálunk már 1-2 hét múlva már nem lesz 1 db se.Csak olyan füzetek amiknek 200 Ft darabja. Kíváncsi lennék milyen füzetek kellenek ? Nagy spirál, vagy nagy sima. És kb. mennyi db ?

2013. aug. 2. 15:33
 1/5 Vad-Ász ***** válasza:
azt a tanárok mondják meg,hogy az ő órájukra mien füzet kell
2013. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a spirálra szavazok, jobban elférsz, lehet kitépni dogához. Szerintem egy tantárgyhoz elég 1 füzet, nekem néha 2 tantárgyra is elég egy füzet. Matekra, kémiára kockásat, a többire inkább vonalasat
2013. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tudom, hogy milyen gimnáziumba mész... Mert pl. ahova én jártam az nem volt egy erős gimi, de tanárok úgy érezték attól majd elitebb lesz, ha megmutatják, hogy ők azt is jobban tudják nálunk, miben kényelmes vezetni az anyagot.

Én is vettem randomra füzeteket, de az egyik tanárnak nem jó a kis alakú, a másiknak a spirál nem jó.. a harmadik meg leszarja. Ha most szeretnél vásárolni sztem vegyél kb. 10 vonalast, meg 5 kockásat, nagy alakút, meg ének füzet szótár, stb. Ha nagy alakút veszel abba sztem nem kötnek bele, bár ki tudja. A legjobb ilyenkor megvárni az év elejét. Vagy ha megveszed, megmondod, hogy letojod te már nem veszel másikat. Akkor azért nem mennek falnak, ha megmondod, hogy ez van, ez lesz, nem lesz másik.

2013. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az eszközök? Mik kellenek még ?
2013. aug. 2. 17:58
 5/5 anonim válasza:
Körző, egyenes nagy vonalzó, derékszögű vonalzó, szögmérő, na a rajzot azt nem tudom... Nálunk mindig volt rajzpénz (300 Ft) és az elég volt egész évre. Nem merem mondani h vízfesték, stb. mert egy gimiben rohadt változatos mit csináltok rajz órán. Nekem így hirtelen más nem jut eszembe.
2013. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!