Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon fajna?

Szerintetek nagyon fajna?

Figyelt kérdés
ha elkezdenem egy picit vagdosni magam (csak a bal also karomat) !?

#szerelem #bánat #ön vagdosás
2013. okt. 7. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben egy 'emó' tini vagy, aki egyedinek és különcnek akar tűnni: nőj fel.

Amennyiben komoly problémáid vannak: ez a lehető legrosszabb feszkólevezetés. Nem süket duma, van ismerősöm, aki ezt teszi, és tőle tudom, hogy ez mennyire addiktív. Ha megvan az első pár vágás, többet nem tudsz leállni vele. Sosem szabad elkezdeni, ezt ő maga mondta; ő, aki már nyakig benne van, szóval ha valakinek, neki lehet hinni.

2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kosz a valasz es emo mar elegem van h mindenki bant es ezert akarom meg csinalni mivel mar rihadtul elegem van mindenbol es mindenkibol
2013. okt. 7. 17:24
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vok emo* !!
2013. okt. 7. 17:24
 4/11 anonim ***** válasza:
hidd el nem megoldás a vagdosás, ha feszkólevezetést akarsz akkor püföld a párnád vagy járj el futni, az első kommentelőnek teljesen igaza van, én is vagdostam magam és nehéz leállni...ráadásul a vérmérgezés és a mélyebbre vágás esélye is megvan...
2013. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jo de akor is ezek mar nem segitenek es ugy erzem h ez a megoldas szamomra
2013. okt. 7. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
De miért érzed úgy? Hiszen ettől végső soron egy problémád sem oldódik meg. Tudom, mikor minden összejön, nehéz észnél maradni, de muszáj!
2013. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Anyam szekalasa h mindig mindent meg csinalok amit ker tole de en vok minden utolso r.bancnak le hordva hol ot tesom egesznap semmit nem csinal es o szent gyerek . A kapcsolatomnak o miata lett vege es most ez nagyon faj . Tudom jol h ez sem megoldas na de igy erezm h ezel igy most jobb lesz.
2013. okt. 7. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Első körben próbálj meg sírni. De jó hosszan. Nagyon leszívja az energiát, hihetetlen mennyire. Aztán tiszta fejjel gondold át a dolgokat.
2013. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A sirasbol mar elegem van plusz mar anyiszor sirtam h mar a konyem sincs
2013. okt. 7. 18:03
 10/11 anonim ***** válasza:

NE VAGD MEG MAGAD!!! nagyon nehez vele leallni, egy egesz eletet toknkretehet.

Es ezt ugy mondom, mint volt vagdoso

(bocs az ekezetek miatt telorol vagyok)

2013. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!