Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebből az idézetből nincs...

Ebből az idézetből nincs olyan hogy rock legendákat/zenekarokat mutatnak fel példának?

Figyelt kérdés
Lady Gaga megtanította hogy nem baj ha más vagy. Ke $ ha megtanította nekem, hogy legyek önmagam, és ne érdekeljen, ki mit gondol. Bruno Mars megtanította nekem, hogy tegyek meg bármit egy emberért akit szeretek Eminem megtanított arra, hogy az élet nehéz, de át lehet jutni rajta . Michael Jackson megtanította nekem, hogy mindig szeressem az embereket magam körül. Bob Marley megtanította nekem, hogy éljem az életem békésen. Zene megtanított, hogyan kell élni.
2013. okt. 8. 15:34
 1/1 anonim válasza:

Erre gondolsz? :)



Az Aerosmith megtanította, hogy az álmaimat nem szabad feladni.

A Guns n Roses megtanította, hogy a szerelem átvészeli a hideg, novemberi esőket is.

Az AC DC megtanította, hogy hosszú az út a csúcsig, ha közben Rock n Roll-t is akarok.

Jimmy Hendrix megtanította, hogy a szerelem lila homály, amiben képtelenség gondolkodni A Green Day megtanította, hogy az amerikaiak idióták.

A Muse megtanította, hogy ha nem vigyázok, kifutok az időmből.

A Nickelback megtanította, hogy a szíve mélyén mindenki Rocksztár akar lenni.

A Red Hot Chili Peppers megtanította, hogy bármikor előfodulhat, hogy híd alatt kell aludnom.

A Beatles megtanította, hogy néha hagyni kell a dolgokat.

A Rolling Stones megtanította, hogy sosem lehetek tökéletesen elégedett.

A Doors megtanította, hogy egyszer mindennek eljön a vége.

A Queen megtanította, hogy az élet üres valaki nélkül, aki szeret engem.

Led Zeppelin megtanította, hogy nem lehet venni lépcsőt a menyországhoz.

A Metallica megtanította, hogy ha bízok magamban, semmi más nem számít.

Lenny Kravitz megtanította, hogy kell valaki, aki bízik bennem.

A Steppenwolf megmutatta, hogy vadnak születtem!

Még hogy büdös rockerek!

2013. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!