Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fenykepeken latszik az...

A fenykepeken latszik az ember arcan ha zavarban van?

Figyelt kérdés
A baratom vett egy nagyon jo fenykepezogepet, direkt fotosoknak valot, olyanok a kepei mintha elnenek. Na mar most ott voltam nala es ki akarta probalni rajtam is. A masokrol keszult kepei gyonyoruek voltak. Nekem egyaltalan nem volt kedvem fenykepezkedni, mondtam is neki, h nem vagyok hangulatban. Ennek ellenere el kezdett fotozni. Az elso kep meg csak csak elmegy, nem neztem bele, es probaltam nem gondolni ra hogy fenykepez. De a masodik es harmadik kepen annyira zavarban voltam, es feszultte valtam a gondolattol hogy o most egy jaj de jo kepet akar rolam csinalni, nekem meg semmi kedvem hozza, hogy ereztem hogy nem termeszetesen mosolygok. Amikor meglattam a kepeket, elsirtam volna magamat, annyira durvak voltak. Emigy mostanaban altalaban jo kepek keszulnek rolam, de legalabbis turhetoek, bar igaz mar regen nem voltam ugy zavarban fenykepeszkedeseknel mint most. Regen pedig folyton ilyen zavarban ereztem magam mikozben fenykepeztek, es mindig ugyanez az arc koszont vissza mint most, ezek a fura vonasok. Es annyira rossz volt oket ujra latni, mert arra az idoszakra emlekeztetnek amikor semmi onbizalmam nem volt. Es valahol olvastam, ha az ember feszeng, vagy zavarban van es ideges, akkor az koszon vissza a fenykepen. Tenyleg lehetnek ez miatt elonytelen kepek?

2013. okt. 8. 21:11
 1/1 Adapter007 válasza:

Szia, ha elolvasod amit írtál, akkor magadnak meg is válaszoltad a kérdésedet. Igen, látszik, és érezheti az ember előnytelennek. Hisz te is látod a Rólad készült fotókon hogy látszik valami...


Nem kell kétségbe esni, ki kell törölni azokat a képeket! És majd ha olyan passzban vagy, és van is kedved hozzá, akkor egyből szólj a barátodnak, hogy most fotózzon :) (...vagy idővel a barátod jobban belejön a dologba, és rájön, hogy a modellt hogy kell ellazítani, felismeri ha feszeng a modell, és nem küzd feleslegesen.)


Üdv

2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!